На/Од 2 Позиција 4PDT Latching Toggle Switch AC 15A/250V 10A/380V

На/Од 2 Позиција 4PDT Latching Toggle Switch AC 15A/250V 10A/380V

Достапно за нарачка
DEN 263.52
Достапност:


Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Може да се користи на низок напон или висок напон кола. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. )Предмети се испраќаат од кина. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Лесна инсталација.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. Секој switch доаѓа со две хексадецимален ореви, а за заклучување за миење. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. Идеален за префрлување на светлина или мотори.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.83" (L*W*H) вкупна Висина 57mm / 2. Оваа опција НЕ е еден. Не постои центар позиција.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
Спецификација :
Име на производ за да се Префрлате Switch Тип 4 PDT (НА/ЗА) Позиција 2 Напон, Струја
AC 250 V 15 A
AC 380 V 10 A Монтажа Дупка Diamter 12mm / 0.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис 12 завртка терминали, 4 PDT За/На 2 позиција.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.456" Главна Големината на Телото 36 х 30 х 21mm/ 1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
Контактирајте со НАС
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.2" Материјал Метал, Смола Тежина 50g Пакет Содржина 1 x Switch за да се префрлате
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас .

За производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
ENT

Избор на клиент