Бесплатен превозот 4pieces XLR да РКА Машки Приклучок Адаптер Злато Избалансирани Кабел

Бесплатен превозот 4pieces XLR да РКА Машки Приклучок Адаптер Злато Избалансирани Кабел

Достапно за нарачка
DEN 2400.00
Достапност:


Бесплатен превозот 4pieces XLR да РКА Машки Приклучок Адаптер Злато Избалансирани Кабел
1.XLR да РКА Машки Приклучок
2.Pailiccs биланс на приклучокот
3.2 Мажи 2 Жените
4.Чист бакар иглички и кутиите на двата краја
5.за балансиран кабел

За производот

Стандард:
Други
Бренд Име:
Viborg
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Номинална Струја:
15A
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Примена:
HI-FI
Примена:
hifi моќ приклучоци
боја:
слика шоу
Количина:
4 парчиња
Модел:
Pailiccs

Избор на клиент