30g бисер бели пагоди форма акрилик крем шише,eyecream тегла,Козметички Тегла,Козметички Пакување

30g бисер бели пагоди форма акрилик крем шише,eyecream тегла,Козметички Тегла,Козметички Пакување

Достапно за нарачка
DEN 6703.20
Достапност:


Точка бр : CJW-30 BT
материјал : ARCYLIC
големина : 30g

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30g
Број На Модел На:
CJW-30BT
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
30g
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик

Избор на клиент