SEREQI Мултифункционален Автомобил Патување Назад Седиште Храна Контејнер Кулер Суспензија Ручек Пикник Складирање Торба Кутија Организаторите на Носителот

SEREQI Мултифункционален Автомобил Патување Назад Седиште Храна Контејнер Кулер Суспензија Ручек Пикник Складирање Торба Кутија

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:

На zippered главната преграда е изолирана за да помогне да се задржи топло работи топла и ладна работи ладно, и мрежа предниот џеб ви дозволува да ги зачувувате закуски, карти за играње, пенкала, мапи, и се друго вашите патници ќе сакате да се задржи во рамките лесно да се достигне. Пакетот вклучува : 1 x Авто столче Носителот Патување Складирање Торба Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот. Користете го 2 mesh шише џебови за да се задржи вода или сода блиску на дофат на раката, и се лизга на ткиво кутија во ткивото фармацевт на дното на торбата за да се задржи чиста ткива во лесно да се достигне. Ве молиме овозможи 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!
Answer : ___________________________ NOTE :
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас. Материјали : Најлон Боја : Црна Мулти-Џеб Торба Големина : прибл. 28cm x 10cm x 22cm(L x W x H) Ткиво Кутија Големина : Прилагодлив, според вашиот кутија големина Делукс Backseat Организатор, Загарантирана Да се Задржи Вашиот Автомобил Организиран И Чиста! Направени со највисоки стандарди за квалитет, безбедност и сигурност.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.
Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број . Едноставно прикачите оваа backseat организатор на потпирачи за глава поддржува на возачот или совозачот страна на седиште за во автомобил со користење на прилагодливи buckled рака да се донесе и погодност и организација на вашиот автомобил.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL. Совршено дизајнирани за да одговара на повеќето возила Прилагодливи ремени за двете горниот и долниот дел за да се обезбеди организатор на место Трајни Најлон ткаенина Нема да ја изгребат вашето возило седишта Многу лесно да се задржи чиста по мерка на Детето Држи вашиот автомобил организиран и слободни од нередот Одлична за одржување на вашиот седиште чисти Организирате вашиот автомобил и да ја задржите вашиот backseat патници среќен со овој удобен потпирачи за складирање торба! Направени од издржлив полиестер, ова организатор торба доаѓа со доволно џебови и прегради за да ви помогне да скривам и stow сè, вашите патници треба да го направи преку било патот патување во удобноста.

За производот

Тип:
Складирање Кеси
Ткаенина Тип:
Најлон
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Бренд Име:
SEREQI
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Материјал:
Ткаенини
Дебелина:
8.5 жица
Капацитет:
200ml
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Употреба:
термичка
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Спецификација:
28cm x 10cm x 22cm
Производот:
кулер торба
Производот:
Авто Столче Организатор
Столче торба Тип:
столче торба
Објектот:
патување авто Складирање Кеси
Погоден за:
автомобил подигање организатор,автомобил торба,багажникот организатор,
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Шема:
Три-димензионални Тип
Складирање торба стил:
автомобил организатор задното седиште,Виси Складирање Кеси
Столче торба стил:
Патување Складирање Торбичка
Тип На Објект:
автомобил багажникот организатор
Стил:
Кулер bag кул торба разладен Кулер термо торба

Избор на клиент