100pcs м5*6 јаглероден челик со никел обложени филип крстот пан круг главата електронски l завртка машина завртка
Новак - 10 %

100pcs м5*6 јаглероден челик со никел обложени филип крстот пан круг главата електронски l завртка машина завртка

Достапно за нарачка
DEN 360.00
DEN 324.00
Достапност:


100pcs м5*6 јаглероден челик со никел обложени филип крстот пан круг главата електрични завртка машина завртка

За производот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М5*6
is_customized:
Yes
Големина:
М5*6
Материјал:
Јаглероден Челик
По завршувањето:
Никел позлатен
Функција:
електрична машина завртка

Избор на клиент