100pcs 5*30 челик со црна цинк позлатен машки и женски навој книга завртка заслепувачки пост завртка
Новак - 10 %

100pcs 5*30 челик со црна цинк позлатен машки и женски навој книга завртка заслепувачки пост завртка

Достапно за нарачка
DEN 680.64
DEN 612.00
Достапност:


100pcs 5*30 челик со црна цинк позлатен машки и женски навој книга завртка заслепувачки пост завртка

За производот

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
5*30
Материјал:
челик со црна цинк, обложени
Големина:
5mm
legnth:
30мм
Стандард:
книгата завртка
време на испорака:
5days до 7 дена
Пакување:
поли со торба
испорака начини:
од express
Оригиналното Место:
шенжен
По завршувањето:
црна боја
MOQ:
100pcs

Избор на клиент