1pcs SQZ20-RS, Прави Форма Топката Главата Пол Крајот Заеднички Род Крајот Имајќи
Новак - 5 %

1pcs SQZ20-RS, Прави Форма Топката Главата Пол Крајот Заеднички Род Крајот Имајќи

Достапно за нарачка
DEN 1497.60
DEN 1423.00
Достапност:

1pcs SQZ20-RS, Прави Форма Топката Главата Пол Крајот Заеднички Род Крајот Имајќи го Објектот спецификите Тип : Род Крајот Прецизност Оценка : PO Понесе Големина : 20 мм Број на Модел : SQZ20-RS

За производот

Број На Модел На:
SQZ20-RS
Капацитет На Моторот:
Никој
Површина Грубост:
Ра 0.8
Материјал:
Алуминиум
Структура:
Strainght Сферични Обичен Лежишта
Премази:
Челик
Должина:
1333mm

Избор на клиент