100+2 ПАРЧИЊА 15ml 15g јасно круг пластични козметички тегли, празни козметички крем тегла 15g, примерок пластични тегли за козметика Сад
Новак - 5 %

100+2 ПАРЧИЊА 15ml 15g јасно круг пластични козметички тегли, празни козметички крем тегла 15g, примерок пластични тегли за козметика

Достапно за нарачка
DEN 1824.00
DEN 1733.00
Достапност:

Превозот :
Превозот
компанија
Следење
веб-сајт
Проценето
време
Забелешка
EMS
www. Сервис : ОЕМ, ODM, печатење на екран, етикета, налепница, логото
8).
Со почит, надевајќи се дека ние би можеле да имаат убаво соработка : )
Многу Благодарам & Почит. Сигурен квалитет, competitve цена и неизмерно парична казна од пакување.

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
IMIROOTREE
Големина:
15ml, 15g, 15cc
Број На Модел На:
Г-В-44
Боја на 15g козметички тегла:
Јасни, Транспарентни
Ззп/капак боја на 15g козметички тегли:
сина, црна, виолетова, розева, јасно
Примена на 15g козметички крем тегли:
пластични тегли за козметички крем, козметички сад, лична нега
Пакување:
OPP вреќа и картон
Карактеристики:
со завртка капи, 100% сосема нов, удобен
Слични производи:
козметички крем сад во тегла 3g, 5g, 10g, 15g, 20g, 30g, 50g, 100g
is_customized:
Yes
Материјал:
PS+PP

Избор на клиент