Персоналните Сребрени Златни Позлатен Шупливи Monogrammed Име Ѓердан 3 Initals Име Прилагодено Деликатна Ѓердан

Персоналните Сребрени Златни Позлатен Шупливи Monogrammed Име Ѓердан 3 Initals Име Прилагодено Деликатна Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 1295.52
Достапност:


Персоналните Сребрени Златни Позлатен Шупливи Monogrammed Име Ѓердан 3 Initals Име Прилагодено Деликатна Ѓердан
Ова е посебен Име Ѓердан ,три initals име може да биде твое или вашата сопруга ,сопруг,chrilden .Златна позлатен е многу убава .
* Ветување сите накит се направени во 925 sterling silver
*100% рачно изработени прилагодени на ѓердан
*Personaliezd Jewellry само што & го вашиот љубовник
*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена
#Basical Производи Параметар
3 Initals monogrammed 925 Фунта сребрен ѓердан име
1. pendent Големина : 25мм /1" или 30мм (кога ќе го поставите цел,pleave големината треба )
2. Материјал : солидна сребро 925
3.Rollo синџир должина : 16"/40cm,18"/45см,20"/50cm,22"/55cm (со 3-5cm се прошири синџир)
4. Завиткани во подарок кутија
# персоналните Monogrammed 3 Initals Ѓердан Слика
Златна позлатен
#Како да се цел еден персоналните Ѓердан?
Ве молиме оставете ги
1.3 буквата s, со цел Синџир и должина,ако не ,ќе испрати 16"/40cm .
Лопез И Од Неодамна Иницијали Примери :
Вашето Име : Џек Мартин Деканите
Па лопез и од неодамна ИНИЦИЈАЛИ ќе биде : J D M (име, презиме, Средно име)

2.синџирот должина
Ако не го оставиме тоа ,ние ќе ги испрати 16" /40cm за вас .
Некаде ,ние треба да се провери детали со вас ,Pls не ми корист ,проверете ја вашата порака во рок од 1-2days по вашето место на цел .tks за својата благодарност .
#Испорака :
1.Производство на време :
Нормално ,Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата е расчисти.
Ние не бродот на викенд или државни празници.
2.Пратката термини :
a : стоки преку препорачана воздухопловната by Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
на пример : Epackage на САД,Тоа трае околу 12-15 дена.
б : Кина Пост Воздух Mail на друга земја околу 30-45days.
c : DHL /ТНТ свет експрес за 4-7 работни дена.
Нормално ние го избере DHL, бидејќи имаме поевтина цена , Ако ви треба Ups или Fedex ,pls дозволете ни да знаеме тоа ,ние ќе ги провери и quotate цената за вас .
Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки/накит биде предаден.
#Политика На Враќање :
1. 30days. вратат.
2. Приемот на неисправни предмети,pls ни го покаже слика. ние ќе целосна наплата. И купувачи вратите неисправен производ во рок од 15days.
3. Било исчезнати делови/штети мора да контактирате со нас во 7days по примањето на предметите.
4. Ние нема да ја врати назад цел, поради неточни превозот адреса.
#Плаќање :
Нашиот рок на плаќање е Зачувам на безбедно Aliexpress. Ако имате посебни барања, plz контактирајте со нас, ви благодариме.
#Одговор Време И Ангажман :
Ние сме на линија, за цело време, можете да не контактирате во 9 : 00-23 : 00 на кина време(понеделник -петок) .
Поради временската разлика, Ако ние не сме на линија, plz испратите е-пошта до нас, ние сме сигурни да ви одговори во рок од 12hours .

За производот

Метална боја:
18K златна позлатен, платина позлатен
Главниот Камен Боја:
25мм, 30мм
Должина:
45cm chain, 50cm chain, 40cm chain, 55cm chain
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
BAR1005
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
CedesaO
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
25-31mm/1-1.22
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
подарок
синџир Име:
rollo синџир
Синџир должина:
16 182022(со 5cm се прошири синџир)
Pendant Големина:
25-31cm
Стил:
monogrameed ѓердани
Пакување:
Подарок кутија
боја:
сребрена боја
Материјал:
Солидна сребро 925
Должина:
16

Избор на клиент