2018 Жешка Нов Повик за Жени Ранец Женски СТП Кожа Жените Ранци Црна Bagpack Кеси Девојки на Повик Патна Торба назад пакет
Новак - 55 %

2018 Жешка Нов Повик за Жени Ранец Женски СТП Кожа Жените Ранци Црна Bagpack Кеси Девојки на Повик Патна Торба назад пакет

Достапно за нарачка
DEN 1656.00
DEN 745.00
Достапност:


ПРОДАВНИЦА ЛИНК :
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка.Ние ќе го испратите производот до вас одеднаш по уплата. 2.Предмети се испраќаат од кина користење на воздухопловната;достигне повеќето земји во рок од 15-30 работен ден. 3.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добијат производот во 45 дена.И ве молиме да ни даде три работни дена за проверка на undelivered пакет и причина.Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. 1.Враќање ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако receving предмети,ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ако имате било какви прашања,ве молиме да не се двоумела да контактирате со нас.Испраќање ни e-mail или можете да ни испратите порака во Aliexpress.Ви благодариме за посетата,се надеваме дека следниот пат да продолжат да соработуваат со вас.Ви благодариме! Забелешка : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување,фотографиите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување,ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!

За производот

Тип На Објект:
Ранци
Дожд Маска:
No
Стил:
Јапонија и кореја Стил
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб
Број На Модел На:
WBP018
Затворање Тип:
Патент
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Тиња Џеб
Пол:
Жените
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Обвивка Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HENGSHENG
Декорација:
Никој
Техника:
Втиснување
Главен Материјал:
PU

Избор на клиент