Smart Minnow Мамка 130mm 25g VMC Кука Лебди 2.0 м Тешко Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Kunstaas
Новак - 45 %

Smart Minnow Мамка 130mm 25g VMC Кука Лебди 2.0 м Тешко Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Kunstaas

Достапно за нарачка
DEN 548.16
DEN 301.00
Достапност:


Smart Minnow Мамка 130mm 25g VMC Кука Лебди 2.0 м Тешко Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Kunstaas
Карактеристики :
1. Бренд : Smart
2. Тип : Тешко Ги Намамат Minnow Мамка
3. Боја : 5 Бои како што сликите покажуваат,не може да биде благо боја разлика.
4. Должина : 13cm/парче
5. Тежина : 25g/парче
6. Тип : Лебди
7. Длабочина : 2.0 m
8. Кука : Франција VMC treble куките
9. Пакет : OPP кутија и вметнете картичката пакетот вклучува :
1 Pc Minnow Мамка

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
SMART
Број На Модел На:
8011
Должината На Телото:
130mm
Тежина:
25g
акција:
Лебдечки
длабочина:
2.0 M
Очи:
3d очи
боја:
5 Бои Како Сликата Покажана
Техника:
Франција VMC Treble Кука
кука:
Minnow Мамки
ОЕМ:
Yes

Избор на клиент