1pcs автоматско лемење железо машина калај хранење константна температурата на лемење железо Педалата лемење машина Фиксна тип железо

1pcs автоматско лемење железо машина калај хранење константна температурата на лемење железо Педалата лемење машина Фиксна тип

Достапно за нарачка
DEN 3573.12
Достапност:


1pcs Автоматско калај хранење машина константна температурата на лемење iron Teclast железо F3100 мулти-функција нога лемење машина
Сликата покажува :
Функција :
пет големи карактеристика на лемење машина :
1 нога прекинувач автоматски ќе испрати калај
2 квантитативни калај функција. Можете да се меша и натпревар на обичните топлина тип handleelectric железо
3 со ресорпција на функција
4 температура може да се прилагоди.
5 едноставни и лесно ракување, подобрување на ефикасноста на повеќе од 50%.
6 сува заварување работата без користење на лемење паста
Забелешка : за лемење калај во сликата не е вклучуваат ! ве молиме да знаат за ова

За производот

Бренд Име:
YunlinLi
Излезна Моќност:
50W
Излезна Температура:
200~480 степен
Број На Модел На:
F3100
Текст Voltagle:
220v
Се применуваат лемење на жица:
0.8/1.0/1.2 мм

Избор на клиент