8 8in N машки plug да BNC машки АНТЕНСКИ приклучок адаптер 20CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување на кабелот

8 8in N машки plug да BNC машки АНТЕНСКИ приклучок адаптер 20CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување на кабелот

Достапно за нарачка
DEN 184.80
Достапност:

Добредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, било Кабли! Должина : 20 CM/8 INCH
* Делови име : N машки plug да BNC машки plug RF Pigtail скокач Коаксијален кабел RG174 продолжување кабел
* Модел : RG-174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ Кабел
* Никел-обложено машински месинг изградба
* Позлатени контакти - тефлон изолатор
* Технички карактеристики
* Отпорност : 50 ohm
*Сол Спреј Тест : >=24 часа -48 часа, зголемена отпорност на корозија
* Можеби ќе треба други конектори : >> сите N Кабли
Пакет се вклучени*
1 x N машки (внатре завртка & машки pin внатре) да BNC машки (внатре завртка & машки pin внатре) RF Pigtail скокач RG174 кабел
Поврзани производи :
-
>> Ние ја прифати прилагодување на било кој полнач, било должината, било кабел.
>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контактирајте со нас да )
* Ние брод вашата нарачка во рок од 2 работни дена по уплатата примени ( освен за викенди и празници ).
* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адреса
Земја
8 - 15 работни дена
16-25 работни дена
26-35 работни дена
>40 работни дена
Сад
70%
30%
0%
наплата или ре-превозот
Обединето Кралство
45%
45%
10%
Австралија, Канада
25%
65%
10%
Itlay Франција, Германија, Шпанија, Норвешка, Холандија, Финска
15%
75%
10%
Русија Украина
Данска Грција
Португалија Шведска
15%
70%
15%
Европски Земји
15%
70%
15%
Други Земји
10%
75%
15%
* Прифаќаме само за плаќање преку Зачувам Ali Pay Сметка.
* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 8-15 ДОЛАРИ во фактура за превозот за да ги избегнете високите даноци.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред. Ние ќе го испратам до вас преку е-маил.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа.
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.
* Ако примите погрешна предмети. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
* Ако времето за испорака во текот од 60days( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls. не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls. контактирајте со нас frist. ние работиме напорно за да бидете сигурни дека e Bay клиент 100% задоволни и да ги реши било каков проблем.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД . вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услугата, и да го реши секој проблем.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка. Со почит.
Ви благодариме и среќно!
Авторските права од страна на Tanger 2008-2014 Discription | Превозот | Плаќање |

За производот

Број На Модел На:
RG174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
N машки (надвор завртка & центар е женски pin)
Конектор Б:
BNC машки (надвор завртка & центар е женски pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Сол Спреј тест:
Должина:
20CM/8INCH
is_customized:
Yes

Избор на клиент