10Pcs/многу Pryme Стакло Хривнија Шарм Висок квалитет DIY Бескрајни Шарм Срцето Дизајн Шарм Накит ЕЗ-115
Новак - 31 %

10Pcs/многу Pryme Стакло Хривнија Шарм Висок квалитет DIY Бескрајни Шарм Срцето Дизајн Шарм Накит ЕЗ-115

Достапно за нарачка
DEN 2035.20
DEN 1404.00
Достапност:

10 Pcs/многу Големо Pryme Стакло Хривнија Шарм Висок квалитет DIY 18 K Злато Позлатен Шарм Срцето Дизајн Шарм Накит ЕЗ-115

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ЕЗ-115
Бренд Име:
ангел bola
Метали Тип:
Бакар
Шарм Тип:
Срцата
Материјал:
Стакло
Тип На Објект :
бескрајни шарм
метали тип :
Бакар
Прилики :
Референци / Office / Секојдневно носење / Подарок
Боја :
Platinum Позлатен Злато се Зголеми 18K Злато
Локација :
Yiwu Кина
Продажбата на услугата :
Имате било какви проблеми со квалитетот ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт
Шарм :
Одговара На внатрешниот дијаметар на 7mm за Шарм
Квалитет :
Сите избор на материјали од Врвен Квалитет на материјалот
Фабрика :
Ние сме фабрика прифати прилагодено!

Избор на клиент