(5piece) Нов KB926QF за еднакви можности KB 926QF за еднакви можности QFP-128 Чипсет

(5piece) Нов KB926QF за еднакви можности KB 926QF за еднакви можности QFP-128 Чипсет

Достапно за нарачка
DEN 319.68
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Број На Модел На:
KB926QF ЗА ЕДНАКВИ МОЖНОСТИ
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-128

Избор на клиент