Нуркање X1 2000 Лумен КРИ XML L2 LED Нуркање Светло Факел 100 Подводни Водоотпорен LED Возење Фенерче
Новак - 10 %

Нуркање X1 2000 Лумен КРИ XML L2 LED Нуркање Светло Факел 100 Подводни Водоотпорен LED Возење Фенерче

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 691.00
Достапност:

Нуркање X1 2000 Лумен КРИ XML L2 LED Нуркање Светло Факел 100 Подводни Водоотпорен LED Возење Фенерче
Карактеристики Нови Нуркање се Нурне Светлина, Крушка Светилка : КРИ XM-L2 LED Лумен : 2000 lumens Режим : stepless Затемнување на владата Емитуваат Боја : природна, бела најновите L2 LED обезбедува поголема светлина интензитет и униформност во споредба со конвенционалните T5/T6 или У2 LED светилки! LED живот : 100,000 часа Направен од висок квалитет на елоксирани алуминиумски легури исклучително нула-доказ и отпорен на корозија Може да се сместат до 50-100 метри вода длабочина нуркање Интегрирани кул површината на светилка глава обезбедува ниска топлина и покрај високи перформанси Прилагодлив интензитет на светлина под вода управувана Постојано се менува светлината интензитет од малку се движат switch Запечатени водоотпорен дизајн, Издржливи, двојно-подмачкано О-прстен печати обезбедува двојна сигурност да функционираат под вода 3-optically tuned огледало рефлектор за оптимално светлина излез Напојува со 1 x 3.7 V 26650 Batterys, ( Не се ВКЛУЧЕНИ ) Големина(мм) : 135 x 36 Тежина : 160g Најдобро одговара за : Нуркање, кампување, планинарење, пешачење, лов, риболов
Пакет :
1 x Професионални Нуркање Кри L2 LED светилка
без батерија

За производот

Тип На Објект:
Рефлектори
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
Tinhofire
полнач:
Не Е Применливо
Водоотпорен:
Yes
Зум:
No
сертификација:
CCC
Функција:
Шок Отпорни
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
00
боја:
Сина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Светилка:
Работа
Број На Модел На:
X1
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Лумен:
1800
Модел на LED Монистра:
L2
Тип На Батерија:
26650

Избор на клиент