Черепот Појас Тока Со американскиот Долар Дизајн Со Pewter Заврши Погоден За 4cm Ширина Појас Големи во Парк
Новак - 25 %

Черепот Појас Тока Со американскиот Долар Дизајн Со Pewter Заврши Погоден За 4cm Ширина Појас Големи во Парк

Достапно за нарачка
DEN 416.16
DEN 312.00
Достапност:


Добредојдовте во мојата продавница
Име : Черепот Појас Тока Со американскиот Долар Дизајн Со Pewter Заврши Погоден За 4cm Ширина Појас Големи во Парк
Големина : 118*66mm
Тежина : 54.6 g
Погоден за Појас Големина : 3.8-4 цм ширина
Материјал : Цинк Легура
Позлата : ancienttn
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.

За производот

Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Тока
Бренд Име:
TSDAS
Декорација:
Чипка
Техника:
позлата
Број На Модел На:
Y-1162
Тока Тип:
Pin-Токи
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Цинк Легура
позлата:
АНТИЧКИ-PEWTER

Избор на клиент