Yixing керамички тенџере преносни труба запечатени депозит чај тенџере Мини црвено Tieguanyin чај пакување кутија за домаќинство
Новак - 8 %

Yixing керамички тенџере преносни труба запечатени депозит чај тенџере Мини црвено Tieguanyin чај пакување кутија за домаќинство

Достапно за нарачка
DEN 805.92
DEN 742.00
Достапност:

За да ја испратите teapot Активност време : 2016-09-30 - 2016-07-27 Единствена цел целосна 100 Јуани! give A керамички teapot Ru еден котел дома.!! Активности : активности во времето за да купи бебе оваа информација, еден наредби целосна одреден износ или број на платниот систем автоматски ги врши соодветните повластен. Ако тоа вклучува голем број на различни бебе ве молиме придружите на количката пред една.

За производот

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
1
Мирудии Сад стилови:
маска
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Виолетова Глина
Употреба:
Храна
Боја Класификација:
Пејзаж луѓе холандски рима meilanzhuju боја на мастило сликарство
Текстурата на материјалот:
Yixing
Место на Потекло:
Dehua Каунти
Главниот извор:
Само прават планови за

Избор на клиент