година Нови Пристигнување Сребро Позлатен Црно Масло за Капење Месечината Брод Облик Јасно CZ Tassels Шарм Dangle Обетки за Женска Накит за Подарок
Новак - 45 %

година Нови Пристигнување Сребро Позлатен Црно Масло за Капење Месечината Брод Облик Јасно CZ Tassels Шарм Dangle Обетки

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 184.00
Достапност:


Опис :
Во вид на фотографии
Состојба : 100% Нови
Големината на Обетки : Appr 8.3 cm*1.8 cm (3.27*0.71 инчи)
Боја : Црна
Пакување : Меур Торба
1. Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 1-3мм за Грешка.
2. Ние се обидуваме се потрудиме да се прикаже оригиналната боја на предмети,но тоа е само за референца само, во вид главно.
Сите стоки ќе биде базиран на вистински производ примени.
Пакет :
Како Меѓународен Превозот Надомест е многу скапо и Товарни зависи од тежината,прилично пакет значи тешка тежина и поголем товар, па јас сум толку жал ми е дека ние може да го користат само Обична Пакет.Вашиот вид разбирање ќе бидат високо ценети.Но, нашата цена е речиси блиску до цена, па дури и во загуба.
Превозот :
1.Нормално ние брод на пратката во рок од 1-3 биз дена по приемот на плаќање.(викенд одмор исклучени)
2.Ние не сме одговорни за било каква увоз на даноци или царински давачки.
По-продажбата на Услугата :
1.Тоа ќе бидат високо ценети за да ни остави Позитивен Фидбек или 5 ѕвезди.
2.Ние ја прифати замена за било која причина во рок од 30 дена,но купувачот треба да биде одговорен за Врати Превозот Надомест, во меѓувреме,купувачот треба да бидете сигурни дека вратени предмети се во нивната оригинална услови.Ако пратката е изгубена или оштетена на процесот на врати превозот, нема ни наплата на целосна отплата за тоа.На овој начин, Купувачот треба да се јавите на Логистичка Компанија и да направи штета.
Ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ви се случува да се отвори расправа, или отсуство на Неутрален/Негативна Повратна информација.
Ние и ветуваме дека ќе им понуди на задоволување на решение за вас.^^
Сакате да уживате во вашиот живот секојдневието!

За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
AAA003
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
SmileSunshine
Материјал:
Кубен Циркони
боја:
Црна
За прицврстување на:
кука
is_customized:
Yes

Избор на клиент