1000pcs м2*12 јаглероден челик со никел обложени филип крстот пан круг главата електрични завртка машина завртка
Новак - 10 %

1000pcs м2*12 јаглероден челик со никел обложени филип крстот пан круг главата електрични завртка машина завртка

Достапно за нарачка
DEN 564.00
DEN 508.00
Достапност:


1000pcs м2*12 јаглероден челик со никел обложени филип крстот пан круг главата електрични завртка машина завртка

За производот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M2*12
is_customized:
Yes
Големина:
M2*12
Материјал:
Јаглероден Челик
По завршувањето:
Никел позлатен
Функција:
електрична машина завртка

Избор на клиент