5pcs Пречник од 6mm 500mm должина на Карбонски Влакна Прачки За РК Авион Висок Квалитет Пол

5pcs Пречник од 6mm 500mm должина на Карбонски Влакна Прачки За РК Авион Висок Квалитет Пол

Достапно за нарачка
DEN 901.92
Достапност:

5pcs 6 мм Дијаметар x 500mm Карбонски Влакна Прачки За РК Авион Висок Квалитет Пол
Спецификација
Големина : 6mm*500mm(ве Молиме овозможи 2-5мм должина толеранција)
Количина : 5pcs
Answer : ___________________________ Note : Ние, исто така имаат тече големина , ве молиме да се најде во нашата продавница или ни е-мејл .
0.6*500mm 5*500mm 0.8*500mm 6*500mm 1.0*500mm 7*500mm 1.5*500mm 8*500mm 2.0*500mm 9*500mm 2.5*500mm 10*500mm 3.0*500mm 11*500mm 3.5*500mm 12*500mm 4*500mm
Испорака Детална :
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 15-30 дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 45 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.
Контакт со НАС на :
Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници). Ние веруваме во точноста на услугата на купувачи,и би сакал да се направи сè за да ги задоволиме нашите клиенти. Ако имате било какви проблеми,коментар или сугестија, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник. ADD : Changan Таун, Dong Guan Сити, Провинцијата Guang Dong, Кина Телефон : 0086-769-85077880 0086-769-85077029
Повратни информации :
1. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Затоа вашата повратна информација е extremetly важно за нас.Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ако не сте задоволни со нашата стока и услуга
2. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите.
3.Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање спор на сајтот.Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот.

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
6 мм Дијаметар x 500mm
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Карбонски Влакна Прачки

Избор на клиент