7pcs Вкупно 500g Калибрација Тежина Сет Вклучуваат 10g 20g*2 50g 100g*2 200g Прецизност Калибрација Тежина Сет

7pcs Вкупно 500g Калибрација Тежина Сет Вклучуваат 10g 20g*2 50g 100g*2 200g Прецизност Калибрација Тежина Сет

Достапно за нарачка
DEN 124.80
Достапност:


7pcs Вкупно 500g Калибрација Тежина Сет Вклучуваат 10g 20g*2 50g 100g*2 200g
Карактеристики :
7pcs сосема нов 10g,20g,20g,50g,100g,100g,200g нерѓосувачки челик калибрација на телесната тежина.
Направен од челик хром, ова тежини се апсолутно не ' рѓа и дефект слободни.
Материјал : Челик Хром
Класа : М2
Секој обид за 1 сет.
1*10g,2*20g,1*50g,2*100g,1*200g
Имаме неколку други големини на располагање во нашата ebay продавница вклучувајќи ги поставува на неколку различни тежини.И други поврзани во нашата продавница,ако треба,ве молиме слободно контактирајте со нас.

За производот

Тип:
делови
Номинална Оптоварување:
стандардно

Избор на клиент