1,5 ml Пластични Јасно ЕП Цевка Центрифуга Цевки за Лабораторија w Дипломира

1,5 ml Пластични Јасно ЕП Цевка Центрифуга Цевки за Лабораторија w Дипломира

Достапно за нарачка
DEN 623.52
Достапност:

1,5 ml Пластични Јасно ЕП Цевка Центрифуга Цевки за Лабораторија w Дипломирал Секој обид за 200 компјутери!!!! Главната Боја Јасно Нето Тежина 171g Земјата на Производство КИНА Пакет Содржина 200(±2%) x Центрифуга Цевка Материјал Пластични Вкупната Големина (Прибл.) 4 x 1.3 см (L*D) Капацитет 1,5 ml

За производот

Класификација:
Центрифуга Цевки
Број На Модел На:
1,5 ml
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
oze19921102

Избор на клиент