50pcs Калено Стакло Филм Екран Заштитник за година Asus Zenpad Z8 ZT581KL 8 Zenpad 3 8.0 Z581KL Таблета + Чистење Брише Не Кутија

50pcs Калено Стакло Филм Екран Заштитник за година Asus Zenpad Z8 ZT581KL 8 Zenpad 3 8.0 Z581KL Таблета + Чистење Брише

Достапно за нарачка
DEN 3840.00
Достапност:


: Нашата фабрика е специјализирана во производство на заштитна фолија и Калено Стакло Екран Заштитник за мобилен телефон и таблет компјутер, исто така ги вклучуваат и универзалната екран заштитник. Ако ви треба некоја посебна големина, ние може да го прилагодите за вас. Добредојдовте истрага. Ви благодарам многу.
1. Одговара за 2016 година Asus Zenpad Z8 ZT581 KL 8" Zenpad 3 8.0 Z581 KL таблета 2. Висок степен на калено стакло со 9 H цврстина оценка спречува штета во случај на гребнатини и гребнатинки 3. Се вклопуваат совршено и остава сите копчиња, камера, пренос на податоци пристаниште и полначот отворена порта. 4. Лесна инсталација, без жуборот и укинување 5. Промовира чувствителност на допир и го подобрува оптички јасност 6. Oleophobic слој отпорен на интерпункција и smudges со напредна технологија која ја намалува појавата на отпечатоци од прсти 7. Конструиран за да се зајакне силата на критичните точки на влијание, што резултира со продолжено издржливост
Пакување вклучувајќи
50 компјутери x Калено стакло филм без мало поле
50 компјутери x Влажно чистење на хартија 50 компјутери x Хемиско чистење на хартија 50 компјутери x Прашина-апсорбер
Едноставни чекори : ЧЕКОР 1 : се Чистат со прашина на платно,алкохол памук и електростатско прашина чистење на состојба . ЧЕКОР 2 : откине калено стакло заштитник заштита слој исклучите екранот страна . ЧЕКОР 3 : Усогласување на екранот заштитникот на екранот ,правилно andslowly покрие екран со тоа. ЧЕКОР 4 : Нежно со прстите од средината на околните притиснете зајакнато стакло мембрана,додека на екранот заштитник е целосно во прилог на екранот.
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Употреба:
PDA
Бренд Име:
dolmobile
Карактеристики:
Лесно да се инсталира
Материјал:
калено стакло
Количина:
10 Пакети Погоре
Компатибилен Бренд:
за Asus
Пакет:
No

Избор на клиент