NULLA Автомобил Стил на Карбонски Влакна Копче Кутија Мотор Почнете да ги Покрие Рамка Налепница Намали За BMW 3 4 Серија F30 F31 F32 F33 GT 320i 316i
Новак - 5 %

NULLA Автомобил Стил на Карбонски Влакна Копче Кутија Мотор Почнете да ги Покрие Рамка Налепница Намали За BMW 3 4 Серија F30

Достапно за нарачка
DEN 483.84
DEN 460.00
Достапност:


Автомобил Стил на Карбонски Влакна Копче Кутија Покрие Декорација Намали За BMW 3 4 Серија F30 F31 F32 F33 GT 320i 316i

За производот

боја:
3 серии, серија 4
Тип На Објект:
Хром Стил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
16031715
Објектот Висина:
14cm
Автомобил модел:
За BMW Серија 3 GT
Модел Година:
2013-2015
Специјални Функции:
Декорација
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
NULLA
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
9cm
Автомобил Производител:
BMW

Избор на клиент