Персоналните ви Благодариме картичка спаси денот Морнарица едрење целиот сет на располагање GXK019

Персоналните ви Благодариме картичка спаси денот Морнарица едрење целиот сет на располагање GXK019

Достапно за нарачка
DEN 959.52
Достапност:


Зачувување на датум/ви Благодариме картичка
Големина : 9*13cm
Забулвам : вклучени
Мени : 10*20cm ( без Плик)
Укината место картичка : 10*10см пред виткање
Pls остави белешка за она што сакате да го персонализирате на оваа картичка, ние ќе се направи дизајн за вас одобрување пред печатење тоа

За производот

боја:
Ви благодариме картичка, Спаси денот
Големина:
50pcs, 60pcs, 70pcs
Бренд Име:
CustomFest
Материјал:
250g бисер хартија или 300g мет хартија
Големина:
9*13cm
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Настан & Партија Ставка Type:
Покана Картичка

Избор на клиент