Новина Силикони Петел Прстени Се Спречи Предвремената Ејакулација Пенисот Прстени Возрасни Секс Играчки, Секс Производи За Мажи / Пар
Новак - 30 %

Новина Силикони Петел Прстени Се Спречи Предвремената Ејакулација Пенисот Прстени Возрасни Секс Играчки, Секс Производи За Мажи

Достапно за нарачка
DEN 161.76
DEN 113.00
Достапност:

Оваа мала, но моќна атмосфера за срамота задоволство.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Користење со смазка може да го подобри сензации Моќ : копчето клетката(се Вклучуваат) Големина : како на сликата прикажани Материјал : Силикон Боја : Случајни боја (Ако сте се купи на повеќе од еден, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ви дава прекрасен секс уживање со овој производ. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Земавме овие фотографии од самите себе.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.) Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Батерии заменливи Употреба : се Стави на мали околу ти пенис и големиот прстен на spermary.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Моќни вибрации носи уникатно искуство. Посебни двојно прстени дизајни може да го одложи вашиот голема љубов време. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Нови Клиторис Vibrating Петел Прстен Еластичен Одложување Пенисот Прстени Секси Играчка За Машки Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

За производот

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
TD0425

Избор на клиент