Директно Висока Половината Искинатите Фармерки За Жените Есен Бели Жени Фармерки Со Висок Појас Стилски Фармерки Жена Плус Големина Фармерки Femme
Новак - 19 %

Директно Висока Половината Искинатите Фармерки За Жените Есен Бели Жени Фармерки Со Висок Појас Стилски Фармерки Жена Плус Големина

Достапно за нарачка
DEN 1027.20
DEN 832.00
Достапност:


1.100% Сосема нов.
2 .Достапни бои : црна фармерки,бела фармерки
3.Големина : S M L XL 2 XL
Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) Големина/cm Половината Хип Должина S 66 86 90 M 70 90 91 L 74 94 93 XL 78 98 95 2 XL 82 106 97
Поради светлината влијание.таму ќе биде малку боја разлика.се надевам дека се разбираме.ви благодариме
1*Жените фармерки
Вниманието :
За безбедноста причина, ние ќе repack на стоки во уште една кеса или кутија за да се спречи оштетување за време на превозот, па таму не е оригинална кутија вклучени. ако у навистина треба оригинална кутија, pls оставите порака, кога сте правење нарачка.
Ние прифаќаме alipay тука.
1.Во моментов,што може да се плати со Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.
2.Можете да aslo Плаќаат со изберете дебитна картичка, вклучувајќи Маестро ,самостојна,Carte Bleue,Poste Pay,Cartasi,4 B и Euro6000.
3.Повеќе е опцијата за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.Онолку колку што ќе направи плаќање преку Aliexpress,Вашите пари ќе бидат protectd од Зачувам автоматски.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда.
"Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.
Превозот нормално трае 7 до 30 дена. Повеќето од предметите ќе се реализира во 1 месец , а ќе има одложување за нешто што може да
не контрола (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Должина:
Full Length
Декорација:
Гроздобер,Батон,Искинале
Одговара Тип:
Редовни
Бренд Име:
JYCGOODLUCKY
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Обложени
Број На Модел На:
111355
Половината Тип:
Висок
Фармерки Стил:
Директно
Измијте:
светлина
Плус Големина:
жените фармерки
Висок Половината:
бели фармерки femme
2016 година:
искинатите фармерки
Секси:
искинатите фармерки hight половината
Жените:
фармерки со висок појас
Искинале:
calca фармерки feminina
Тексас:
бела женски фармерки
Бела:
фармерки со висок појас
Фармерки:
фармерки жена фармерки feminina панталона жена тексас фармерки 1882 година

Избор на клиент