Црвено жолто цвеќе лето ултра-тенок sericiculture свила, еден-парче облека домот печати свила chiffon предиво материјал облека крпа
Новак - 50 %

Црвено жолто цвеќе лето ултра-тенок sericiculture свила, еден-парче облека домот печати свила chiffon предиво материјал облека

Достапно за нарачка
DEN 2448.00
DEN 1224.00
Достапност:

производ детали
метар метар метар метар метар метар метар метар

За производот

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Ширина:
138CM
Стил:
Обична
Тип:
Koshibo Ткаенина
Плетени Тип:
weft
Функција:
Анти-УВ
Шема:
Печатени
Бренд Име:
POLIS
Тип На Производ:
Органски Материјал
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
деноминирани единица:
Парчиња
Продажба:
на kashigar ножици
Употреба:
Облека Материјал
is_customized:
YES

Избор на клиент