Бесплатен превозот! Агол мелница меки почеток се префрлите на електрични алатки, прибор за Бош GWS8-100C/CE/GWS8-125,Високо-квалитетни!
Новак - 8 %

Бесплатен превозот! Агол мелница меки почеток се префрлите на електрични алатки, прибор за Бош GWS8-100C/CE/GWS8-125,Високо-квалитетни!

Достапно за нарачка
DEN 1199.52
DEN 1104.00
Достапност:

Агол мелница меки почеток се префрлите на електрични алатки, прибор за бош GWS8-100 C/CE/GWS8-125, Бесплатен превозот!! Опис на производот : Име на Производ : Агол мелница меки почеток префрлате
Материјал : ABS , Метал
Одговара за Бош : GWS8-100 C/CE/GWS8-125 100% Сосема Нов! Висок-квалитет! Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу! Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.

За производот

Број На Модел На:
За Bosch GWS8-100C/CE/GWS8-125
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Производ адаптација модел:
За Bosch Агол мелница

Избор на клиент