2Meter/Многу Полиестер Faux Велур Ткаенина Материјал Текстилни За Шиење Автомобил Авто Жените Текстил, Чевли Троседот рачно изработени Diy Црно Бело
Новак - 5 %

2Meter/Многу Полиестер Faux Велур Ткаенина Материјал Текстилни За Шиење Автомобил Авто Жените Текстил, Чевли Троседот рачно

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 912.00
Достапност:


Материјал : 100% полиестер велур ткаенина
Боја : како на сликата шоу
Ширина : за 150cm целосна ширина
Тежина : околу 160g/m
Еден многу : 2meters ,може да се изберат 2 бои
Акции : сите бои имаат акции во текот на годината
Производство Детали
ако имате потреба од боја од 13 до 15 ,pls остави порака до нас tks
овој материјал може да се направи подолу стоки ,само референца tks
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да биде завршен во рок од 2 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
Прибл. време на испорака
Австралија,Сад, Велика Британија
12-21 работни дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-30 дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
20-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.

За производот

боја:
1 сива, 2 каки, 3 морнарица, 4 вино, 5 кафе, 6 црна, 7 off бела, 8 бела, 9 кралска сина, 10 роуз, 11 мастило зелена, 12 портокал
Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
145CM
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Велур Ткаенина
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент