Walkefire велосипед светлина пред led Велосипед светилка XML L2 2000LM LED Велосипед Светлина + 6400mAh Батеријата Пакет за headlamp велосипедизам
Новак - 45 %

Walkefire велосипед светлина пред led Велосипед светилка XML L2 2000LM LED Велосипед Светлина + 6400mAh Батеријата Пакет за headlamp

Достапно за нарачка
DEN 1899.84
DEN 1045.00
Достапност:

Спецификации :
Модел на LED : XML L2 БЕЛА LED
Излез светла може да дојде до Max 2000 lumens [lm]
Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.
Ленти дизајн
Алуминиум легура школка
Алуминиум рефлектор
3 префрлете го Режимот : висок / СРЕДЕН / низок / strobe
100v-240v 4.2 V Батерија Полнач ( LED индикација за Моќ / Полнење / Целосна доплата )
Димензија : 30мм*30мм*45 MM
Модел на Батеријата е потребно : 5200m Ah Батеријата
Тежина : 91g
Пакетот вклучува :
100% Сосема Нов
1 x Велосипед Светлина
1 x Светлина Клип
1 x Ален Wrenchs
1 x 4.2 V 5200m Ah Батеријата Пакет
1 x 8.4 V Полначот (100v-240v)
1 x Приклучок Адаптер за да одговараат на вашата Земја
Welcme на нашата продавница
Ние прифаќаме Микс Цел/Рефус Цел..
Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас. Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!
Ние, исто така може да се откажат превозот
Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS,trackable на веб на Кина Пост ЕМС. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

За производот

Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
walkefire
Број На Модел На:
DH-018
сертификација:
cccccc
велосипед:
Велосипед
велосипед светлина:
Велосипедот Светлина
велосипед додатоци:
Пред Светлина
батерија велосипед светлина:
велосипедизам headlamp
и луз bicicleta trasera:
велосипедот led светла
За велосипед:
велосипедизмот Пред Светлина
велосипедот задни светла:
велосипед светлина носителот
светло за велосипед:
велосипедот led
luces led bicicleta:
велосипед led светла
is_customized:
Yes

Избор на клиент