зелена топло маскота костим инсекти обичај цртан лик cosply возрасни големина карневал костим SW3082
Новак - 5 %

зелена топло маскота костим инсекти обичај цртан лик cosply возрасни големина карневал костим SW3082

Достапно за нарачка
DEN 13680.00
DEN 12996.00
Достапност:

И костимот е инсталиран со пластични нето-форма капак кој се користи за спречување на прашина и други работи. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. Дишат и визија : Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. За Добавувачи : Зачувам проверува кредитна картичка детали за секоја трансакција.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МАСКОТА ПАРК ВНИМАНИЕ : Ако костимот и спецификација ви треба е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да преговара за време на испорака. АПЛИКАЦИИ : 1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн 2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн 3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн 4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн 5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн 6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн Уникатен Дизајн : Каска материјал : Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Политика На Враќање 1. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Гаранција & Осигурување : Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. ( дневник на aliexpress. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Запад Унија прифатени. Плаќање : Alipay приоритетни. EMS е наш основен превозот избор. Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Polyethersulfone
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Избор на клиент