20PCS 18MM Ширина Слајд Привлечност-------Целосна Кристал Шупливи Срце Со Златен Метал Може да се Вклопат 18MM Нараквици
Новак - 14 %

20PCS 18MM Ширина Слајд Привлечност-------Целосна Кристал Шупливи Срце Со Златен Метал Може да се Вклопат 18MM Нараквици

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 825.00
Достапност:


Тип : Шарм Единствениот Услов : 100% Сосема Нов Потекло : Nanjing, Кина Материјал : Цинк Легура+Кристал Боја : Златна Метал Со Јасно Кристал Количина : 20 PCS Внатрешна Кол. : 18mm(Може Преку 18 MM Појас) Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен Забелешка : 1. Ние ги испратите на предмети по случаен избор, не можете да изберете боја, можеби бојата не покажа на сликата. ако сакате да изберете боја, треба да се купи 50 PCS за секоја боја најмалку. 2. Вие не може да се однесуваат на големината покажа на слики, ако сакате да знаете вистинската големина, ве молиме проверете ја големината пред купување или наддавање. Превозот
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.
2) точки ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку ebay порака.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници.
4) Нормално, ние ги користиме USPS Воздухопловната
Во САД, тоа е околу 10-20 работни дена
Во други земји, околу 40-60 работни дена.
Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.
5) Ако е потребно побрзо испорака(DHL), тоа треба да плати дополнителни $20
6) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Се враќа
1. ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена.
2. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек. 2. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас. Ви благодариме за разбирањето!

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
MDNEN
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Срцата
боја:
Златен Метал, Со Јасен Кристал
Количина:
20pcs
Состојба:
100% Сосема Нов
Потекло на Производство:
Кина
Внатрешниот Кол.:
18MM (Може Преку 18MM Појас)
Конверзија:
1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен
is_customized:
Yes

Избор на клиент