Жените Ballroom Танцува Конкуренција Фустани Дама Искра Зелена Модерна Танго Валцер Костими Нов Стил Стандард Ballroom Фустан Б-0534
Новак - 10 %

Жените Ballroom Танцува Конкуренција Фустани Дама Искра Зелена Модерна Танго Валцер Костими Нов Стил Стандард Ballroom Фустан

Достапно за нарачка
DEN 14880.00
DEN 13392.00
Достапност:


Ткаенини : Голема количина водат lycra.
Боја : Како на Клиентот chooice
Rinestones : Нормално го користите Блискиот Исток Камен,корејски камења, за повеќе сјај, можете да додадете Сваровски камења.
Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snap
Топ : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолниште дел на фустанот е направен посебен свила бранови. Целосно украсена со корејски камења. Патент во задниот дел.
Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина не се идентични производи може да се направи.
Со Нарачување Постапки :
Количина : цел започне од 1 PCS, Ако сакате да го нарачате повеќе,Вие ќе пратите e-mail на нас,јас сум многу happly да ви помогне.
Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.
Сите слика :
Големина На Табелата
Како да се измери ?
Боја Шема
Земјата Време На Испорака Превозникот Сад
5 -7 работни дена Препорачана Int'l Превозот Велика Британија 5 -7 работни дена Препорачана Int'l Превозот 5 -7 работни дена Препорачана Int'l Превозот Австралија 5 -7 работни дена Препорачана Int'l Превозот 5 -7 работни дена Препорачана Int'l Превозот Други Земји, 5 - 12 работни дена Препорачана Int'l Превозот
1 : Ние брод на светот за СЛОБОДНИ
2 : Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина не се идентични производи може да се направи.
3 : Нашето производство време е обично 10-15 дена по потврдувањето на клиентот плаќање.
4 : Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.
5 : Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е 6 : точно пред ние брод на вашиот пакет од.
7 : телефонскиот број понекогаш ќе биде важно кога вашиот пакет ќе се одржи од вашиот Царинската испостава или да се стави на вашата локална поштата. Тие може да ви треба за вашиот телефонски број да се јавам за да го собереш.
8 : Клиенти од Бразил, Русија, Италија, Јужна Америка, Шри Ланка, и Maldivessometimes ќе добиете предмети по 30 дена или повеќе. Ве молиме да бидете трпеливи.
9 : Меѓународна продавачот ве советуваме дека царината во вашата земја, може да изврши наплата давачки или други давачки. Ние не сме одговорни за било царински давачки (тарифа).
10 : Пред да се отвори случај за да не прима вашиот пакет, ве молиме прво обидете се да се добие превозот статус.
11 : Ние не се дозволи наплата , размена, за возврат , замена.
12 : ВНИМАНИЕ!!Било странство пратки може да биде одложен поради сезонски локални празници, царинските процедури/назад-дневник или било какви други непредвидливи превозот одложувања дека може да се случи во текот на долги растојанија.Ако ви треба итно, ве молиме контактирајте ме за Препорачана пратка, како што курирската служба DHL, Fed Ex, EMS,

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
боја:
слика во боја
Танц Стил:
Валцер / Танго / Фокстрот
Cuntry на Производство:
Guangdong,Кина(Копно)
Можам да обичај прави боја?:
Yes
Можам да обичај прави големина?:
Yes
Вклучуваат Првенство и underpant:
Yes

Избор на клиент