25PCS Црна Боја Летаат Риболов Snap Брзи Промени за Кука & Мами Висока Јаглероден Челик Прибор за Риболов
Новак - 21 %

25PCS Црна Боја Летаат Риболов Snap Брзи Промени за Кука & Мами Висока Јаглероден Челик Прибор за Риболов

Достапно за нарачка
DEN 109.44
DEN 87.00
Достапност:

Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација.
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле. П : Колку долго може да се добие мојата цел? А : ве Молиме преглед над колона "време на испорака".
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред.
25 PCS Црна Боја Летаат Риболов Snap Брзи Промени за Кука & Мами Висока Јаглероден Челик Прибор за Риболов
Летаат Риболов Кадар, Брзи Промени
За 7mm должина, 3мм ширина, жица за 0. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување. Ние се стремиме да се осигура дека сте задоволни со нашата купување и ќе направи сè што може за да бидете сигурни дека ќе имате позитивно искуство. За било документи или помош потребни за царинска објаснување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress.
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. П : Како да добиете екстра попуст? A : Ние ќе се направи попуст или купони време на време, ве молиме да кликнете на "ADD TO STORE ЛИСТА" во нашата продавница портата страница; друг начин е споделување на нас со твоите фаќа со нашите производи.
Тест : за 7 LB
Црна Боја Nickle
Направени од Високо Јаглероден Челик
25pcs/многу
Примена : летаат Риболов / Кука / Намамат Брзи промени поврзете snap. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака. Производот продажба во нашата продавница не вклучува било локалните даноци, ниту, пак, сме должни да плаќаат локалните даноци. Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар начин да се реши проблемот е да разговараат со нас. Услуга време : 8 : 20. Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард. Ве молиме не веднаш да даде негативни коментари". Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време.
П : Како да направи плаќање? A : можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. П : Што ако јас не го добие моето производ или примени проблем објект? А : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако има било каков проблем, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот навремено. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате, особено за клиенти од Аргентина. Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука :
Хуго е Продавница за поддршка на превозот на мнозинството земји во светот, ако не можете да ја пронајдете вашата земја во адресата опција листа, ве молиме контактирајте со нас. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во Иднина.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време.

За производот

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Резервоар Базен,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Wifreo
Број На Модел На:
7mm X 3мм
категорија:
летаат риболов мами
боја:
Летаат Риболов Snap

Избор на клиент