Тренди-монистра Домот Сјајна Сребрена Позлатен Природни Тигар Око Камен Вечна Љубов Срцето Pendant Мода Накит
Новак - 20 %

Тренди-монистра Домот Сјајна Сребрена Позлатен Природни Тигар Око Камен Вечна Љубов Срцето Pendant Мода Накит

Достапно за нарачка
DEN 149.76
DEN 120.00
Достапност:


Тренди-монистра Домот Сјајна Сребрена Позлатен Природни Тигар Око Камен Вечна Љубов Срцето Pendant Мода Накит
Количина : 1 buc
Материјали : Камен
Големина на : (приближно) 47x32 mm
Состојба : Нова
Тежина : (приближно) 16 грам/еез
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Unbranded
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Никој
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент