10pcs/многу пеперутка крпа паста,памук везови паста,appliques чипка,декорација закрпи(сс-1837)
Новак - 20 %

10pcs/многу пеперутка крпа паста,памук везови паста,appliques чипка,декорација закрпи(сс-1837)

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 153.00
Достапност:


Спецификации :
Големина : 5.5x3.5cm
C olors : како фотографија покажа
Pls забелешка :
Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата.
Напомена :
(1) по Случаен избор испорака.Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.),pls ни кажете наскоро.
(2) Ако сакате да се направи голема мешавина на налози(на пример повеќе од 6-8 многу),Pls контактирајте со нас прво.ние ќе го проверите тековниот акции,и да ви даде разумно понуда, со можни попуст,ви Благодариме!
Плаќање : Ние го прифаќаме плаќање од страна на Зачувам/Alipay. Ние може да се покаже помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

За производот

боја:
Природна боја, Бела боја
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
see photo
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
GANSSIA
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
сс-1837
Техника:
Хеклани
Ткаенина Тип:
памук, чипка

Избор на клиент