Трговија на големо 135*50cm 1pcs Синтетички Кожа Ткаенина,СТП Кожа Ткаенина,Мека Faux Кожа Ткаенина За Diy Шиење Панталони&Облека
Новак - 20 %

Трговија на големо 135*50cm 1pcs Синтетички Кожа Ткаенина,СТП Кожа Ткаенина,Мека Faux Кожа Ткаенина За Diy Шиење Панталони&Облека

Достапно за нарачка
DEN 666.24
DEN 533.00
Достапност:

Ширина и должина : 135x50cm прибл,рака намали,pls дозволете грешка големина 12cm Материјал : нови 100% СТП Кожа Faux Кожа Ткаенина Telas &чувствува Боја : 8colours за изборот на Пакување : 1 buc ,секој печатите 1 парче Функција : Моден стил,идеален за DIYpants/ облека /pusrse/кеси, Соодветна облека, троседот, мека чанти, ремени, чанти, чанти, паричници, рачно изработени DIY итн. ако нарачате повеќе од 1pcs, тоа ќе бидат заедно . 10cm*50cm 1pcs Нови Текстилни Ткаенини 100% памук комбинација ткаенина слатки Животни Мапата печатени quilting дом за бебе шиење
.

За производот

Поддршка Техника:
Плетени
Материјал:
PU
Употреба:
Торба,Облека
Дебелина:
0.65 mm
Функција:
Водоотпорен,Еластична,Абразија-Отпорен На
Шема:
Заврши
Број На Модел На:
Синтетички Вештачки Ткаенина
Ширина:
53
is_customized:
yes
Nonwoven Техника:
Синтетички Вештачки Ткаенина
Ширина:
135cm
Должина:
50cm
Бои:
9 Бои
Стил:
мода и мека
Материјал:
100%СТП Кожа Faux Кожа Ткаенина
Потекло:
CN;ЏЕ
Шема:
полна боја
Објектот:
100%Синтетички Кожа Ткаенина,СТП Кожа Ткаенина,Faux Кожа Ткаенина

Избор на клиент