Еден раководител Електрични Вежба се држи носителот заградата Dremel Мелница рек стојат менгеме Мелница додатоци за Машини за

Еден раководител Електрични Вежба се држи носителот заградата Dremel Мелница рек стојат менгеме Мелница додатоци за Машини за

Достапно за нарачка
DEN 556.80
Достапност:

Параметри :
Име : Еден-раководител Електрични Вежба се држи носителот заградата Dremel Мелница рек стојат менгеме Мелница додатоци за Машини за
Материјал : Алуминиум Легура
Примена : Одржување На Електрични Вежба
Вклучени :
1* Електрична Вежба Носителот

За производот

DIY Материјали:
Металугрија

Избор на клиент