Косата клип цвеќиња за коса додатоци сатен лента на цвеќиња за коса бенд облека додаток 0.9 трговија на големо коса направи 100PCS
Новак - 30 %

Косата клип цвеќиња за коса додатоци сатен лента на цвеќиња за коса бенд облека додаток 0.9 трговија на големо коса направи 100PCS

Достапно за нарачка
DEN 864.00
DEN 605.00
Достапност:

76 /многу
5 парчиња / многу
2 бои девојки мода чипка leggings Дете Чипка leggings Дете, Роуз Деветтиот панталони leggings за девојки промет на Големо со Бесплатен превозот САД$ 38.Достави детални информации за потребниот производ кога ќе ја направите нарачката;
3.Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации .98 /многу
9 парчиња / многу
.

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Lycra,Spandex
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
боја:
како слики
КОЛИЧИНА:
50 парчиња
Материјал:
Сатенски
Големина:
0.9 Inch

Избор на клиент