еден компјутери бело, жолто златен knoted позлатен затворач Накит еден string трговија на големо заклучување кука FPPJ FPPJ
Новак - 15 %

еден компјутери бело, жолто златен knoted позлатен затворач Накит еден string трговија на големо заклучување кука FPPJ FPPJ

Достапно за нарачка
DEN 384.00
DEN 326.00
Достапност:


облик : види слика
боја : бела roseyellow жолта
големина : види слика
ова е една компјутери цена
ве молиме изберете боја

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
FPPJ
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
panpan
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој
Должина:
10mm

Избор на клиент