15V 5.4 W 2-Pin ЕУ Ѕиден Приклучок AC Хлапак Адаптер за Полнач за PHILIPS HQ8 HQ8505 HQ6070 RQ1150 HQ6076 HQ6095 RQ1290 RQ360
Новак - 5 %

15V 5.4 W 2-Pin ЕУ Ѕиден Приклучок AC Хлапак Адаптер за Полнач за PHILIPS HQ8 HQ8505 HQ6070 RQ1150 HQ6076 HQ6095 RQ1290 RQ360

Достапно за нарачка
DEN 527.04
DEN 501.00
Достапност:

15 V 5.4 W 2-Pin ЕУ Ѕиден Приклучок AC Хлапак Адаптер за Полнач за PHILIPS HQ8 HQ8505 HQ6070 RQ1150 HQ6076 HQ6095 RQ1290 RQ360
1. Технички Спецификации :
1) Влез : 100 до 240 V AC,1.0-0.6 А, 50 до 60 Hz (во светот употреба)
2) Излез : 15 V 5.4 W
3) Штекер : 2-prong
2. Заштита
1)во текот напон заштита : 120%мин
2)во текот тековната заштита : 120%мин
3)во текот вчитај заштита hiccp режим,авто-обнова
4)Кратки-коло заштита : automatic recovery
5)Оптоварување регулатива : ±5%
6)ниска DC бран, безбедна, сигурна и стабилна;
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред да конкурираат.
Компатибилен со :
HQ6070 HQ6073 HQ6076 HQ6075 HQ6090 HQ6095 HQ9070 HQ9080 HQ9090 HQ7120 HQ7100 HQ7140 HQ7160 HQ7180 HQ7200 HQ7240 HQ7290 HQ7742 HQ7760 HQ7762 HQ7780 HQ7782 HQ8830 HQ8850 HQ8870 HQ8880 HQ8882 HQ8890 HQ8894 HQ7300 HQ7310 HQ7320 HQ7340 HQ7360 HQ7380 HQ7390 HQ7740 AT890 AT891 HQ7141 HQ7142 HQ7143 HQ7165 HQ7260 HQ7330 HQ7350 HQ7363 HQ7800 HQ7890 HQ8445 HQ8825 HQ8865 HQ8875 HQ8885 HQ8893 HQ8875 HQ8885 HQ8893 PT720 PT721 PT722 PT725 PT726 PT728 PT730 PT735 PT737 PT860 PT866 PT870 PT877 PT880 PT920 PT920 CC PT927 PT927 CC
HQ8140 HQ9160 HQ9170 HQ9190 HQ8100 HQ8140 HQ8142 HQ8150 HQ8160 HQ8170 HQ8174 HQ9100 HQ9140 HQ9160 HQ9170 HQ8141 HQ8155 HQ8172 HQ8173 HQ8200 HQ8240 HQ8241 HQ8250 HQ8253 HQ8260 HQ8261 HQ8270 HQ8290 HQ9020 HQ9070 HQ9080 HQ9090 HQ9161 HQ9190 HQ9199 PT920
HQ686 HQ665 HQ664 HQ663 HQ662 HQ642 HQ7815 HQ7617 HQ7615 HQ7415 HQ7870 HQ7868 HQ7850 HQ7845 HQ7830 HQ7825 HQ6894 HQ6893 HQ6890 HQ6889 HQ6888 HQ6885 HQ6871 HQ6870 HQ6867 HQ6865 HQ6852 HQ6851 HQ6850 HQ6848 HQ6847 HQ6846 HQ6845 HQ6832 HQ6830 HQ6827 HQ682 HQ6466 HQ6465 HQ6426 HQ6425
RQ1050 RQ1060 RQ1075 RQ1085 RQ1090 RQ1095 RQ1070 RQ1080
RQ1150 RQ1160 RQ1180 RQ1160 CC RQ1180 CC RQ1131 RQ1175 RQ1195
RQ1250 RQ1260 RQ1280 RQ1290 RQ1250 CC RQ1260 CC RQ1280 CC RQ1290 CCRQ1285 RQ1286 RQ1251 RQ1252 RQ1265 RQ1275 RQ1295 RQ1296
RQ371 RQ370 RQ361 RQ360 YS523 YS526 YS536

За производот

Излезниот Напон:
15v
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
Geris Моќ
Приклучок Тип:
EU
Број На Модел На:
за PHILIPS Жилет HQ6070 HQ6073 HQ6076
Излезна Струја:
5.4 W
Боја:
Црна
На текст:
100-240V
Излез:
15v 5.4 w
Компатибилен со:
за PHILIPS Жилет HQ6070 HQ6073 HQ6076
Тип:
ЕУ Приклучок

Избор на клиент