Голема Продажба Модни Жените Sock Влечки 5PCS/МНОГУ корејски Симпатична Kawaii Жените Чорапи Влечки Волна Потоплите Висок Квалитет Дама Sock
Новак - 16 %

Голема Продажба Модни Жените Sock Влечки 5PCS/МНОГУ корејски Симпатична Kawaii Жените Чорапи Влечки Волна Потоплите Висок Квалитет

Достапно за нарачка
DEN 492.96
DEN 414.00
Достапност:

SHOPTOOL_POSITION_TOP_BEGIN SHOPTOOL_ поврзани со маркетинг _24530_BEGIN
Моден Нов + Висок Квалитет
Стил : Мода, Симпатична
Материјал Памук
Дебелина Медиум
Една Големина Одговара на Xs ~ XL
Тип Под Колена Чорапи
Бои 13 Бои
Пакет 5 Пар
Многу меки и топли, дише и удобно
Не pilling, без деформација, добар квалитет
SHOPTOOL_POSITION_BOTTOM_BEGIN SHOPTOOL_ _24634_BEGIN онлајн услуга на клиентите
SHOPTOOL_ онлајн сервисот за _24634_END SHOPTOOL_POSITION_BOTTOM_END

За производот

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
Дебелина:
Дебели
Објектот Должина:
1 Size
Број На Модел На:
JY723
Производ Возраст Класификација:
Возрасни чорапи
На ткаенина име:
зајакот волна
Главната ткаенина состав:
Памук
Производот Категорија:
памучни чорапи
Функција:
Пот апсорпција, deodorization, анти триење, пропустливост на воздух
погодни за сезоната:
Зима
Шема:
Цртан филм
Дебелина:
задебелување
Применливи пол:
Женски
Големина:
Wool socks

Избор на клиент