TD06H 49179-00450 49179 00450 5I5015 49179-00451 Турбо Турбополнач За Гасеница Багер CAT E200B Земјата се Движи S6K S6KT
Новак - 10 %

TD06H 49179-00450 49179 00450 5I5015 49179-00451 Турбо Турбополнач За Гасеница Багер CAT E200B Земјата се Движи S6K S6KT

Достапно за нарачка
DEN 13194.72
DEN 11875.00
Достапност:

Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ако кој било проблем е пониска цена во вашата земја Обичаи ,ние не преземаме никаква responsiblility.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.ние ќе песна секој ден премногу. Предмети Гаранција
Гаранција : 12 месеци.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. : 5 I5015 5 I 5015 5 I-5015 Турбо Модел TDO6 H-14 C/14 Дел Број 49179-00451 Претходната Верзија 4917900451 4917900450 49179-00450 OE број 5 I-5015, 5 I5015 CHRA 49179-09830 Апликација За МАЧКА E200 B Багер Земјата се Движи S/N 4 SG09359 Мотор Модел S6 KT, E200 B Гориво Дизел Имајќи Домување 49178-21600 Турбина Тркала 49179-30220 Комп.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено.
Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.вашето Купување,е Довербата во нас!. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.
Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра., Африка околу 15~30 работни дена.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
Нашата гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Предмети мора да бидат нови,во неговата оригинална состојба.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
TD06H-14C 49179-00451 5I-5015 За Гасеница МАЧКА E200B
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
1992-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
28inch
Објектот Тежина:
8kg
Турбо Модел :
TD06H-14C TD06H 14C Turbbocharger
Дел Број:
49179-00451 49179 00451 4917900451 49179-00450 49179 00450
ОЕМ број:
5I5015 5I 5015 5I-5015
Апликацијата возило:
За Гасеница МАЧКА E200B Багер Земјата се Движи S6KT
Примена на моторот:
За МАЧКА E200B S6KT S6K
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент