High Street Машки Бејзбол Стил Ровот Јакна Лавиринт Моделот Печатење Мода Обичните Ровот Грб Супер Ѕвезда Фаза Носии
Новак - 19 %

High Street Машки Бејзбол Стил Ровот Јакна Лавиринт Моделот Печатење Мода Обичните Ровот Грб Супер Ѕвезда Фаза Носии

Достапно за нарачка
DEN 3695.52
DEN 2993.00
Достапност:


Сите производи во продавницата се Азиските големина. Азија големина е помала од Европска големина. Ве молиме изберете во зависност од големината на маса. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме контактирајте со сервисот. Ако сте задоволни со нашите производи. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди . Ако примите производ не ми се допаѓа. Можете да го контактирате овластениот сервис. Ние може да се разговара на начин да се справи со. Режимот на транспорт на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 7-30 дена, Epacket 7-30 дена. Ali Express Стандард Превозот 7-30 дена. EMS 3-15 дена DHL 3-10 дена Поштенски стареење е нестабилна, а понекогаш и таму ќе биде пакет заостанати. Предизвикува транспорт време да биде премногу долг. Ве молиме да се разбере! Ако ви е потребна за другите начини на транспорт. Можете да го контактирате овластениот сервис

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
EMAIGI
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Број На Модел На:
SK51
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Новина
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Копот

Избор на клиент