haoyu Нова Мода очила за сонце Жените целосна Рамка Поларизирана Шарени Ретро Сонце Очила Oculos De Sol Feminino Преголеми Нијанси 804

haoyu Нова Мода очила за сонце Жените целосна Рамка Поларизирана Шарени Ретро Сонце Очила Oculos De Sol Feminino Преголеми Нијанси

Достапно за нарачка
DEN 959.04
Достапност:


[xlmodel]-[фото]-[0000]

За производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Ширина:
46mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
58mm
Стил:
правоаголник
Бренд Име:
haoyu
Број На Модел На:
TYYJ0804
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Анти-Рефлективен,Поларизирана
Очила структура:
Рамка
Леќа Материјал:
Смола
Стил:
ретро
Рамка Материјал:
пластични + метал
Анти УВ ниво:
UV400

Избор на клиент