Оригиналниот Sanyo 4056 Y2205 9CR0412S5038 12V 1.1 серверот вентилаторот за ладење
Новак - 15 %

Оригиналниот Sanyo 4056 Y2205 9CR0412S5038 12V 1.1 серверот вентилаторот за ладење

Достапно за нарачка
DEN 864.00
DEN 734.00
Достапност:


Модел : 9 CR0412 S5038
Големина на : 40*40*56 MM
Напон : 12 V
Актуелни : 1.1 На
Брзина : 14000 RPM
Бучава : 59 DB

За производот

Бренд Име:
SANYO
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
6 Линии
Број На Модел На:
9CR0412S5038
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
4056

Избор на клиент