Бесплатен превозот+Автомобил Страна Огледало Задните Видите Папка Шири Комплет За Тојота 86 2008+

Бесплатен превозот+Автомобил Страна Огледало Задните Видите Папка Шири Комплет За Тојота 86 2008+

Достапно за нарачка
DEN 1631.52
Достапност:


Одговара За Тојота 86 2017 кога ќе го поставите цел, ве молиме да ми кажете која година е вашиот автомобил 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил страна огледало има Електрична Виткање функција Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2. Статички работат на струјата : 3. На соодветна работна температура : -20-80 степен 4. Ефективна ovltage на АКК и Заклучување сигнал : >9 V Функција : 1. Притиснете на Далечинското Заклучување копче по АКК надвор, на страна огледало ќе биде укината автоматски 2. Притиснете Далечинско Отклучување копче , страната огледало ќе се шири автоматски 3. Може да одговара со оригинални електронски систем и anthers безбедна услуга 4、Без жици Испорака Детали за : 1.Send item out во рок од 5 работни дена(не вклучувајќи викенд и празници) и од она што превозот превозникот купувачот изберете 2.By Кина Пост Воздух Mail ,обично треба 30-50 работни дена да пристигне на купувачот локалните поштата 3.Ќе ги ажурира следење на број на Aliexpress. 4.Ние не презема одговорност за купувачот земја тарифа или било такса за ракување , како далечински област такса за ракување,и др 5.Ако имате посебни за објектот вредност, ве молиме да направите белешка или да испратите порака до нас. Најдобар Сервис И Гаранција : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот e Bay ID. 2. Се врати превозот се платени од страна на Купувачот 3.12 месеци Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-mnth гаранција 4. Ако вода оди во јадрото,ние не се земе responsibity за поправка или враќање или надоместок . 5.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
0.5kg
Напон:
12V

Избор на клиент