Бесплатен Превозот! *Покривот Падина 2X3/25 Inv* DIY осветлуваат блок тули,Компатибилен Со Други Честички Assembles

Бесплатен Превозот! *Покривот Падина 2X3/25 Inv* DIY осветлуваат блок тули,Компатибилен Со Други Честички Assembles

Достапно за нарачка
DEN 355.20
Достапност:


Авто-Заклучување Тули, компатибилен со Други Честички/ Изградба на Вашиот Сакал/
Ако сакате мали цел помалку од MOQ или големи цел повеќе од MOQ, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогне да се најде решение да се добие најдобра цена.
Можете да изберете што боја сакате, ве молиме c ontact со нас или оставете порака за да му кажете на вашиот избор.
Точка име : DIY осветлуваат блок тули * Покривот Плочка 2 X3/25° Inv. *
Големина : 24x16x11mm
Опис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честички
Тежина : 1.8 g на pc
Пакување : Пакет во хартиена кутија
Мешани цел е на располагање
Овие се само-заклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате. И тие се компатибилни со Други бренд блок честички
Custome Услуга : Ако имате нешто прашањето за нашиот производ, или треба посебно барање, ве Молиме слободно да не контактирате во секој момент!
И ве молам проверете ја големината и количината внимателно пред да biding стоката.
Превозот : Ние ги испратите на парцела од DHL, Fedex, Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
DHL и Fedex земе околу 10 дена да пристигне, не вклучувајќи одмор.
Кина Пост Воздух Mail трае околу 40 дена да пристигне, но тоа' s многу повеќе ПОЕВТИНИ .
Ако оние couriers не можат да стигнат до вас, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : По transction е направено, ве молиме љубезно да потрае некое време за да ни оставите коментар.Тоа ќе ни помогне да бидат подобри.
Ако постои било разочарување, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашиот пациент.

За производот

боја:
Црна, Црвена, Случаен мешана боја, се Меша бојата што сакате, Темно Сива, Светло Сива
Тип:
Блокови
Класификација:
Монтажа
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Гушење Мали делови, Не е за Деца под 6 години
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
SS080
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули

Избор на клиент